Fikuśne sukieneczki!

Kategorie Moda,porady,wygląd

Jesień to pora roku najsmutniejsza i najbardziej skomplikowana.

zielona seksowna sukienkaNie da się jasno określić czy już pora na kurtkę zimową czy jeszcze ta letnia nam w zupełności wystarczy. Szczególnie gdy idziemy do szkoły, gdzie może być różnie. Ja sama decyduje się ostatnio coraz częściej sięgać po sukienkę. Staram się zadać sobie dużo więcej kobiecości i szykowności, bycie damą to ostatnio coś do czego silnie dążę. Pragnę przeobrazić się z typowo dziewczyńskiej stylizacji na przypięcie mi łatki eleganckiej i szykownej kobiety. Ponieważ kocham zakupy pierwsze etapy mojej zmiany wizerunku zaczęłam od https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki aby wybrać kilka seksownych i prostych sukienek. Wszystko oparte o kobiecość i styl.

Seksowna gładka zielona sukienka to idealna propozycja na randkę.

Trafia w gust wszystkich dam oddając nam co najlepsze. Czyli szyk, podciągają seksapil wyżej i dodają nam wiecej zalotności. Jest to zmysłowe podkręcenie naszej randki i na pewno pewno zagwarantowanie sobie drugiej. Jest to też fajna kreacja dla tych pań, które są w związku. Nic bardziej nie kręci niż zmysłowe zakrycie ciała. W połączeniu ze szpilkami czy właśnie takimi botkami na szpilce nadają nam dodatkowych walorów i wyciągają nudną do tej pory propozycję ponad swoje normy. I to jest piekne gdy zamieniamy nudę w coś niesamowitego, dorzucając do tego małą torebkę i lekką bizuterie dopełnimy to perfekcyjnie.

szara sukienkaDopełnienie każdego dnia.

Wygoda, komfort i kobiecość to słowa w pełni oddają opis tej sukienki. Będzie nam idealnie służyć do zwykłego „śmigania” po domu. Daje nam odpowiednią elegancję, zdecydowany komfort i prezentacja jaką tu uzyskamy będzie podobna do sukienki jaką przedstawiłam wyżej. Jest ona też gotowa w każdej chwili aby wskoczyć w szpilki czy botki i wyjść na miasto. To idealna propozycja dla zachowania kobiecości w domu. Dodatkowo na zoio widziałam w innych kolorach. Są to tylko moje przykłady na wykorzystanie tak prostych i klasycznych rzeczy. Starajmy się dobierać do tego również delikatne i proste dodatki.