Jak czuć się zwiewnie wiosną?

Kategorie Moda,sukienki

Za oknem czujemy już promienie słońca, które muskają nasze policzki. Przypominając o tym, że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Jak możemy czuć się zwiewnie wiosną?Nic prostszego wystarczy jak będziemy przy wyborze rzeczy do codziennych stylizacji, kierowały się naszą wygodą a z pewnością poczujemy się całkowicie delikatne i lekkie.

 

Czym kieruje się przy wyborze wiosennych stylizacji?

Wiosna to moja ulubiona pora roku, podczas której czuje się pełna lekkości. Dźwięk ptaszków za oknem i widok rozkwitającej natury budzącej się do życia po zimie pozwala mi podczas rześkich dni czuć się zwiewnie wiosną. Razem z powrotem wiosny zaczynam czuć się pełna energii oraz zapału do działania. Bardzo chętnie wtedy lubię stawać przed lustrem i przeglądać swoją szafę. Ale przeważnie lubię się czuć zwiewnie wiosną i wybieram sukienki z  ZOiO, które zapewniają dla mnie tą leksukienki dla kobietkość. Jesteśmy kobietami a sukienki jednak częścią naszej garderoby, która według mnie idealnie pasuje czy to do pracy lub spotkania ze znajomymi. Musimy to przyznać, że dzięki nim możemy w ciekawy sposób podkreślić naszą sylwetkę. Bierzmy pod uwagę, każda z nas powinna mieć pełną stylu sukienkę w swojej szafie i nie tylko chodzi dla mnie o wesela, lecz do codziennych stylizacji na wyjścia ze znajomymi. Sukienki idealnie komponują się ze stylowymi marynarkami, bluzami jeansowymi. Więc jak widzicie mamy dużą możliwość działania na tym gruncie.

 

 

Ale czy tylko sukienki na wiosnę?

rozkwitnji wiosnąOtóż nie wiosną nie tylko sukienki pozwolą dla nas poczuć się zwiewnie wiosną. Moda co roku zaskakuje nas ciekawymi propozycjami. Mamy duże pole do działania wybierając inne części garderoby jak np. bluzki, stylowe cienkie sweterki wszystko tak, na prawdę zależy od nas. Zawsze możemy ciekawie połączyć inne części garderoby, wystarczy ruszyć głową.
Pamiętajmy, że zima już mija wywrzyjmyż za okno poczujmy własnym nosem wiosnę i poczujmy powiew świeżości wraz z promieniami słońca muskającymi naszą twarz ciepłymi promieniami słońca. Bądźmy jak kwity, które rozkwitną tej wiosny.