Kilka rad aby poczuć się jak gwiazda.

Kategorie porady

Łatwo jest dla nas przyznać, że modowe wzorce jakie czerpiemy pochodzą ze świata show biznesu. Ale także z miast uznawanych za światowe stolice mody, w których bez problemu jesteśmy w stanie spotkać stylizacje przygotowane przez światowej sławy projektantów. Jednak to gwiazdy dużych ekranów oraz inni celebryci, którzy wyznaczają trendy oraz pokazują dla nas co jest obecnie modne i wypada mieć w swojej szafie. A czego powinnyśmy się za wszelką cenę wystrzegać.

Jeżeli chcesz być postrzegana przez innych przechodniów oraz znajomych jak gwiazda z wielkiego ekranu. To mam dla Ciebie klika propozycji rzeczy oraz dodatków, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo.

1. Pierwsze miejsce zajmuje ramoneska.

Ramoneski są idealnym wyborem i powinny znaleźć się w kobiecej szafie. Może niewiele z nas wie, że właśnie ramoneski obracają się w świecie mody już od paru dekad. Dodatkowo co roku moda na nie powraca.
Dzięki czemu, każda z nas jest w stanie przygotować ciekawą propozycję stylizacji. Warto swoją uwagę przy wyborze ramoneski skierować na to aby była wykonana ze skóry. Natomiast jeżeli nie jesteś przekonana do stylowej ramoneski, świetną alternatywą zarówno do pracy jak także na spotkania ze znajomymi czy imprezy będą żakiety, które możesz znaleźć w sklepach internetowych takich jak ZOiO. Jak widzicie ramoneska czy żakiet to podstawa kobiecej garderoby, którą każda z nas powinna mieć.

2. Eleganckie szpilki.

Bez wątpienia w naszych propozycjach nie mogło zabraknąć eleganckich butów jakimi są szpilki. Tym bardziej jeżeli chcemy się móc wyróżniać w tłumie. Lecz tutaj również warto się zastanowić nad tym jaki najlepiej wybrać model z niespotykanym wyglądem. Warto również pamiętać o tym, że szpilki nie tylko wypada nakładać do sukienek ale także możemy je nosić do jeansów oraz innych modeli spodni. Pamiętaj o tym, że gwiazdy nie biegają lecz wyłącznie kroczą dumie z głową w górze.

eleganckja kobieta

3. Sukienki z pewnością pozwolą tobie czuć się jak gwiazda.

Jak możemy zauważyć, wiele gwiazd lubi świecić blaskiem. Temu sukienki są świetnym wyborem aby tego dokonać. Na co dzień ciekawą propozycją mogą być sukienki z cekinami. Będą ciekawym wyborem na imprezę do klubu. Dodatkowo cekiny przy sukience pozwolą na to żeby oczarować wszystkich.
Oczywiście nie może zabraknąć w Twojej szafie ciekawej propozycji na sukienkę wieczorową. Mogę być pewna, że wiele z nas ogląda zarówno polskie jak i zagraniczne gale, na których są rozdawane nagrody filmowe. Podczas, których podziwiamy różnego rodzaju kreacje światowych gwiazd. Jeżeli ty również chcesz się prezentować tak jak gwiazda wypada wzbogacić swoją szafę w długą pięknie przystojną sukienkę. Z pewnością świetnie sprawdzi się taki outffit podczas wesel ale również wyjść z chłopakiem czy znajomymi do opery czy teatru. Okazje na jej nałożenie z pewnością się znajdą.

 

Pamiętajmy o tym, że styl każdej gwiazdy jest oparty na tym aby się wyróżniać pomiędzy codziennymi stylizacjami. Dlatego nawet prosta bluzka z asymetrycznym krojem, ciekawym zdobieniem.
To właśnie stanie się siłą naszej każdej stylizacji. Tym bardziej, że zbliża się lato i mamy możliwość eksperymentowania i przygotowania kilku ciekawych połączeń, dzięki którym podczas różnych wyjazdów będziemy mogły się poczuć jak prawdziwa gwiazda.