Lniane, lekkie propozycje ubrań na upalne lato.

Kategorie Moda,porady
lniane ubranie latem

Latem warto jest zadbać o odpowiednie samopoczucie oraz komfort. Tym bardziej na takie upalne dni świetnie się sprawdzą lniane ubrania. Jest to jedna z lepszych propozycji, po które warto sięgnąć. Pozwala nam zachować wygodę oraz przepuszcza powietrze a to jednak jest duży plus podczas upałów. Przeważnie lniane ubrania możemy znaleźć w jasnych kolorach, takich jak: biel , złamana biel, słomkowym kolorze a nieraz może się pojawić w odmianie khaki. Warto jednak wiedzieć jak prawidłowo powinno się go nosić.

Wiele zalet jakie posiadają lniane ubrania, możemy dostrzec jedną delikatną wadę jaką jest szybkie marszczenie się. Jednak pozostałe zalety wpływają na plus i przytłumiają tą wadę. Możemy mieć pewność, że genialnie się spisze, w każdej stylizacji casualowej jak i tych nieco bardziej oficjalnych.

Lniane ubrania z jakimi kolorami wypada je łączyć?

Dla większości z pewnością, pomysł przychodzi sam do głowy. Że w takim przypadku idealnie mogą sprawdzić się podczas zestawienia z klasyką czyli czernią i bielą. Otóż śmiało możemy pokusić się o kolory ziemiste. Jeżeli natomiast chcesz osiągnąć znacznie ciekawsze i znacznie ciekawsze stylizacje to śmiało możesz postawiać na bardzo soczyste i głębokie kolory. Ciekawym zestawieniem może okazać się postawienie na złoto i srebro.

Jeżeli jesteś odważna i lubisz zaskakiwać. Ciekawym posunięciem może być wybór nietypowych kolorów jak pistacjowy, szafranowy czy nawet morki. To z pewnością zwróci na Ciebie uwagę, a ty będziesz pewna osiągnięta założonego przez siebie celu.

Jaki styl nada odpowiedni wydźwięk, stawiając na lniane ubrania?

Styl safari – jeżeli stawiamy na ten typ stylu, to w jego przypadku lniane rzeczy stanowią podstawę. W tym wypadku warto wybierać lniane spodnie, czy nawet szmizjerki w których jest dużo kieszeni.

Retro styl – świetnym wyborem będzie wybór spódnicy midi połączoną z białą bluzką. Genialnym uzupełnieniem takiej stylizacji będzie podkreślenie jej wydźwięku stawiając na czółenka z odkrytymi palcami.

Bisnes casual – lniane ubrania, są idealną propozycją do tego typu stylizacji. Jedyne co może sprawić nam problem w tym przypadku, że musimy zadbać by rzeczy były dobrze wyprasowane przed ich założeniem na siebie. Dobrą stylizacją może okazać się postawienie na delikatnie rozszerzające się spodnie w towarzystwie lnianej bluzki, na którą dodamy stylowy żakiet. Powód jest prosty będziemy wyglądać genialnie i czuć się w pełni swobodnie jednak pamiętajmy, że bluzka z pewnością będzie delikatnie prześwitywała.

Klasyka w minimalistycznym wdaniu – tutaj podobnie tak jak w bisnes casual warto postawić na prostotę krojów. Ciekawym urozmaiceniem takiej stylizacji może być, to jeżeli uda nam się wyszukać asymetrycznych propozycji.. Będziesz wówczas pewna iż uzyskałaś ciekawe urozmaicenie swojej stylizacji.