Ramoneski kobiecym stylem?

Kategorie buty,Moda,wygląd

Przy jesieni obok zimna i deszczów panuje nudne przesycenie kolorami a także monotonia stylizacyjna. Ja kocham wychodzę do przodu szczególnie w nieco buntowniczym zestawie.

W jesiennej taniej kolekcji https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/ramoneski, która zdecydowanie ułatwiła mi zebranie pełnej stylizacji i pokaz jej na publiczną opinie. Ja byłam bardzo zadowolona wiedząc że nie tylko mam świetną ochronę przed zmiennością pogody z nagle słonecznej na deszczową, pochmurną i wietrzną. Dodatkowo zestaw prezentował się fantastycznie dając mi to na co czekałam. Czyli wyrażał dzikość a jednocześnie kobiecość łącząc to w całość z uczuciem że jestem we właściwym miejscu i we właściwych ciuchach. Jeśli czujesz to samo dobrze wiesz jakie ma to znaczenie.

Dodatki do takiego stylu.

Pasującym rozwiązaniem do tego zestawu będą spodnie typu jeansy  lub botki. Trampki będą fajnym akcentem lecz jednak ja unikałabym tego rozwiązania ze względu na niską wartość mocy jaką daje w stosunku do tego zestawu. Botki czy kozaczki w takim stroju pasuje idealnie i tworzy perfekcyjną stylizacją wartą uwagi i poświęcenia jakiejś części budżetu. Pamiętaj jednak że psotliwa pora roku to raczej nie miejsce na mocne makijaże i biżuterię. Unikam wielkich i twardych elementów. Przełamuj to lekkimi elementami górnej części lub całkowicie ukryj pod dłuższą bawełnianą czapką. Tak dobrane elementy będą Twoim największym atutem w takiej aurze.

Dokąd w takim zestawie?

Ja takie elementy doradziłabym włożenie tego na luźne spacery po mieście czy wizytę w galerii. Myślę że spodnie czerwona koszula i ramoneska równie dobrze spiszą się w knajpie czy na uczelni. Ja sama preferuje tam jednak elementy mocno podpadające w zakres elegancji. I taki zestaw poradziła bym każdej z was, jeśli chcecie to i właśnie na zoio znajdziecie coś dla siebie. Unikajcie monotonii teraz jest ona powinna być wykluczana z waszej szafy.

 

1 zastanawiasię “Ramoneski kobiecym stylem?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.