Smaczne kąski dla każdej – świetne buty.

Kategorie buty,Moda

Świetną propozycją dla każdej kobiety to odpowiedni dobór obuwia.

Na ratunek przyszła mi kolekcja z https://zoio.pl/obuwie, którą wykorzystałam do coraz to bardziej jesiennej pogody. Zastosowałam zasadę antychorobową, aby móc przynajmniej do grudnia cieszyć się tą pogodą a nie l4 w pracy. Naturalnym wyborem powinno być wybieranie butów chroniących przed deszczem i kałużami. Najszybciej w końcu można się przeziębić od zmarzniętych stóp. Dlatego na moich nogach w tym okresie zawsze goszczą kozaczki, botki i buty sportowe. Te ostatnie zakładam wtedy rzadko przepatrując czy aby na pewno pogoda nie spłata mi figla. Lubię dbać o swój wygląd jedak to zdrowie jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Dbaj o zdrowie tak samo jak o wygląd.

Jedno drugiego nie wyklucza, teraz te cieplejsze i bardziej chroniące nas buty można znaleźć w bardzo przyjemnych wyglądach. Świetnie się komponują z wieloma ubraniami tworząc cudne kompozycje. Same botki to idealna propozycja do spódnicy czy jeansów. W obu przypadkach efektywność tej stylizacji jest na takim samym poziomie co inna. W całości tworząc niesamowite propozycje, czasem wyprzedzając obecną modę o krok. I moim zdaniem jest to jeden z najlepszych przykładów dla potwierdzenia tezy że wygląd pasuje też do dbania o zdrowie. Gdzie nie tylko bywają odcienie szarości ale i tęcza znajdzie swoje miejsce.

Kolorystyka wpływa na Twoje samopoczucie.

To czy założyłaś rózową bluzkę czy czarną ma olbrzymi przekład na to jak się czujesz. Biel to kolor neutralności w połączeniu z czernią nadal nadaje jakiejś powagi lecz potrafi spowodować pewne lenistwo. Całość z czerni daje nam nastrój pogrzebowy, czyli smutek, przygnębienie i pogłębianie się infekcji. Wielokolorowość ma negatywny obraz w postaci przeładowania się i zrobienia z nas klauna. W tym momencie wypełniaj kolory tak aby wszystko się dopasowało. Ja dopasowania odnajduje na zoio.pl gdzie fajnie prezentuje treści i propozycje. Chętnie korzystam z ich pomysłów na budowanie swojej własnej.

Pozdrawiam