Typ sylwetki chłopięcej – co na siebie założyć?

Kategorie Moda,porady

Wiele z nas zastanawia się co na siebie założyć, by móc się czuć w pełni komfortowo. Lecz części z nas ciężko przygotować stylizacje, w których poczujemy się komfortowo i swobodnie. Patrzą w lustro widzimy chłopięcą sylwetkę nazywaną milej sylwetką H. Ale nie będziemy rozwodzić się tutaj nad tematem sylwetki lecz nad tym co do niej wybrać.

Na co zwrócić uwagę podczas komponowania stylizacji?

Wszystkie lubimy podkreślać swoje kobiece sylwetki, myśląc co na siebie założyć. Lecz zastanówmy się jakie rzeczy wpływają pozytywnie na podkreślenie naszej sylwetki. Pozwólmy aby naszą szafą zawładnęły dodatki w kolorze czerwonym, pomadka, buty najlepiej szpilki na wysokim obcasie oraz biżuteria.

Jednak wróćmy do meritum co powinna mieć kobieta o chłopięcej sylwetce w szafie? Zacznijmy od tego co kochają kobiety czyli buty. Czyli to co każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie. Noście ich dużo. Ja postawiła bym na wysokie szpilki one fajnie potrafią podkreślić nogi i podnieść sylwetkę.
Następną częścią na jaką zwróciłam bym uwagę to wybranie sukienki, one sprawiają że czujemy się w pełni kobieco. I sukienki to jest to coś co na siebie założyć możemy zawsze. Ale dla kobiet o chłopięcej sylwetce idealnie sprawdzić się sukienki oraz spódnice, które wysoko zaznaczą talię. Świetnie również sprawdzą się sukienki asymetryczne takie jak tutaj https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki/sukienki-asymetryczne/.
Świetnie do nich również pasują okrycia wierzchnie, tworząc dodatkowo modne stylizacje. Pełne elegancji, które według mnie przydadzą się każdej kobiecie . W sklepach możemy natrafić naprawdę na ciekawe ramoneski oraz żakiety.
Jest sporo możliwości dla osób o chłopięcej sylwetce. Wystarczy nie bać się mody i zaszaleć. Podstawowa garderoba również stoi po naszej stronie. Nasza garderoba wiosną i latem może zawierać rzeczy proste takie jak bluzki czy nawet koszule. Odważnie możemy stawiać w tym wypadku na fasony, które wyznaczają trendy. Z pewnością nam to nie zaszkodzi.

 

 

Podsumowując, każda z na powinna móc w pełni czuć się kobieco. Nie obawiając się najmodniejszych trendów panujących w modzie. Korzystając z moich wskazówek, z pewnością uda się wam zyskać pewność siebie oraz podkreślić swoje kobiece kształty.