Czy warto ubierać się jak mała dziewczynka?

Kategorie Moda

Czasami chcemy czuć się uroczo, ubierać się jak mała dziewczynka lub mały chłopiec. Moja prawie czterdziestoletnia przyjaciółka nagle odkryła, że stanowczo za długo zachowywała się jak siedemdziesięciolatka. Aby zatem to zrównoważyć, postanowiła cofnąć się umysłowo do wieku siedmiu lat. Zapuściła dwa kucyki, zaczęła nosić kolorowe rajstopy i czerwoną sukienkę. To jest całkowita transformacja o 360 stopni, teraz Karolina wygląda jak nowa osoba. Możesz radykalnie zmienić garderobę przy pomocy twardej, ale efektownej skórzanej kurtki, sweterka z różnokolorowymi rękawami lub parą prostych sneakersów typu converse’y.

Niektórzy mogą się dziwić, że to jest naprawdę złe dla ciebie, że kobiety dorosłe nie powinny zachowywać się jak dzieci. Ale to bezznaczące! Bycie dorosłą oznacza także, że mam prawo do wolności noszenia tego, co lubię! Jeśli chcę nosić kardigan z różnokolorowymi rękawami, będę to robiła, bo nadal wyglądam w nim świetnie. Nie oznacza to, że muszę myśleć o sobie jako o małej dziewczynkę, podoba mi się po prostu styl i wygląd tego ciucha. Od kiedy to szare i beżowe ubrania stały się uniformem, od jakim wieku jasne kolory stają się zabronione?

Swoją drogą, uważam że na zimę warto ubierać się kolorowo. Zimowa odzież nie musi być nudna, chcę być w stanie nosić to, co lubię, nie tylko w celu utrzymania ciepła, ale także pragnę wyróżniać się z tłumu, co sprawia, że ludzie się ze mnie zadowoleni. Kolorowy akcent w ponurej zimie potrafi sprawić, że będziesz bardzo optymistyczna, i przekażesz to innym ludziom. Na przykład kolorowy wzorzysty płaszcz będzie ładny i przyciągnie uwagę. Co mogę powiedzieć, nie nienawidźcie mnie, bo ośmielam się nosić coś innego. Taki płaszczyk działa świetnie na każdą okazję i może się dobrze prezentować i można bez problemu wykazać, że jest bardzo atrakcyjny. Jeśli chcesz ubierać się kolorowo i widowiskowo, zrób to, a nikt nie powinien być w stanie cię osądzić, to chodzi o elegancką prezentacją wyglądu.