Jak ważne są makeupy!

Kategorie makijaż,Moda,porady,wygląd

Nie jedna z was zastanawia się po co tak właściwie się maluje i czemu to służy.

oliwkowa sukienka z zoioPierwszym celem jest najzwyczajniej poprawienie swojego wizerunku i idealnego odbioru naszego wyglądu. Każda z nas wstaje rano z poczuciem misji poprawienia swojej twarzy. Mi rano makijaż i przygotowanie do wyjścia zajmuje maksymalnie 30 minut. Czy jest to długo? Same musicie to ocenić.

Starajcie się rozważnie dobierać ilość nakładanego makijażu.

Po pierwsze jeśli nie macie pędzli dokładnie umyjcie dłonie przed nakładaniem. Ponieważ bakterie roznoszone po całej twarzy tylko zaognią naszą sytuację. Jeśli myślisz nad zakupem, kup, ja też miałam obawy ale dzięki temu miałam chociaż częściowa kontrolę nad tym co się dzieje. Dodatkowo możecie lepiej rozprowadzać dany produkt po twarzy co tylko wspomoże was w otrzymaniu najlepszego efektu. Dobre dostosowanie ilości makijażu lepiej wpłynie na otrzymany efekt a także dobrze zostanie odebrane przez wszystkich. Fajnie jest mieć chociaż gąbkę do podkładu bo po pierwsze całość lepiej się rozprowadza, jest wygodniejsze oraz zdecydowanie zdrowsze niż palce. Pamiętać należy o tym aby czyścić ją codziennie, ponieważ tak jak w innym przypadku bakterie się tylko rozniosą.

Jaki makijaż do danej stylizacji?

Określenie potrzeby jest w tym przypadku punktem wyjścia. Jeśli oficjalne spotkanie biznesowe, wtedy nieco mocniejszy i ciemniejszy. Da to dobry efekt do negocjacji. Do bali i imprez już według woli. Ja preferuje mocny, lecz wszystko po jednej warstwie tak aby moje rzeczy nie wyglądały jak wielka sklejona łyżka. Dobrze jest też pomyśleć o jakiś elementach ozdobnych do stylizacji. Można na twarz nakładać specjalne brylanciki czy fajne dodatki. Myślę że w późniejszym etapie już musimy to odrzucić ale przy nastolatce fajnie się dopasuje.

Wszystko musi być dobrane do naszych potrzeb. Ponieważ źle wybrany makijaż może zepsuć najlepszą stylizacje. Nie możemy być zbyt mocno umalowani ani w szkole ani w biurze nie tylko z zakazów ale również wyważenia sytuacji i elegancji.